Inelia Benz

 

Původem Chilanka, vlastním jménem Inelia del Pilar Ahumada Avila, která vyrostla a vystudovala v Británii. Na veřejnosti se objevila nedávno. Na první pohled na ní neuvidíte nic zvláštního, ale tvrdí o sobě, že má schopnosti, které lze právem zařadit mezi vyjmenované záhady. Je jasnovidná: vidí do minulosti i do budoucnosti. Nebo je schopna spontánně mluvit cizími jazyky, které se nikdy neučila.

 

Přicházím přímo ze Zdroje

Z toho, co Inelia o sobě vypovídá, vyplývá, že je přímým poslem samotného Zdroje vesmíru a inkarnovala se na planetu Zemi, aby pomáhala v důležitém úkolu zvyšovat duchovní úroveň lidí i planety jako celku. „Nemám za sebou obvyklou reinkarnační cestu pozemských lidí, kteří se mnohokrát vtělovali na Zemi, ale bez této zkušenosti jsem přišla přímo ze Zdroje do lidského těla a už se sem znovu neinkarnuji,“ vysvětluje svou podstatu.

 

Bill Ryan z Projektu Avalon ji označuje za nejzvláštnějšího člověka, jakého kdy potkal. Udělal s ní rozsáhlé interview - které je dostupné na youtube se slovenskými titulky - kde Inelia Benz vypráví o svém životě a svých fenomenálních schopnostech:

 

Jako malé dítě se nedívala na svět očima, ale viděla pomocí zvláštního smyslu umístěného nad její hlavou, a to v rozsahu 360 stupňů. Neustále proto padala, protože se neuměla dívat přímo před sebe. Měla však „nadpřirozené“ schopnosti, uvádí, že si třeba mohla „stáhnout z kolektivního vědomí“ jakoukoliv informaci, kterou potřebovala. A tak jako devítiměsíční dítě ovládala dokonale španělštinu, protože chtěla vědět, co si lidé kolem ní povídají.

 

Mlčela o svých schopnostech, mezi něž patří i léčitelství, až do roku 2010. Tehdy podle svých slov dostala pokyn od Zdroje, že má vystoupit na veřejnost.

 

Temná strana

A dalším jejím úkolem je prozkoumat „temnou stranu“ - bytosti, které zde produkují zlo. „Zjistila jsem, že tato planeta a lidské společenství jsou připraveny „pokročit“ do pole vyššího vědomí. Ale existuje mnoho faktorů a zájmů, které mají tendenci podvádět, uvěznit a zotročit lidstvo i planetu. Moje práce tady (a mnoha dalších) je odporovat tomu,“ vysvětluje.

 

Mé schopnosti nejsou nic výjimečného, má je každý člověk a každý má sílu vytvořit si svou budoucnost. Takové je poselství této na pohled zcela obyčejné ženy: Jsme schopni vytvořit svět, jaký chceme.

 

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a0DgVX2XkUU

 

 

www.pratele-nebe.cz/index.php/inelia-benz