Kdo jsem 


  Jsem žena, ročník 1965, která hledá své poslání v tomto životě. Mám dvě šikovné dcery a podnikavého manžela. Toto bohatsví není dopřáno každému a já jsem za něj velmi vděčná !

 

Jsem Rybka - a to je právě můj problém, se kterým se snažím vyrovnat, ne vždy ale úplně úspěšně, takže občas je mi „ouvej“.


Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Mají smysl pro spravedlnost. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Dokáží se trápit neštěstím druhých, jsou značně zranitelné a těžce nesou zklamání v těch, kterým věřily a koho měly rády. Někdy mohou být pořádně vztahovačné, labilní a náladové. Jejich nálada kolísá mezi silným optimismem a černým pesimismem. 

Mívají často psychické problémy, propadají depresím, mají sklony k sebelítosti a utápění se v minulosti. Bývají velkými snílky a romantiky, občas mívají problémy s realitou, mohou se natolik pohroužit do svého vnitřního světa nebo do snů, že nevnímají, nic si nepamatují a zapomínají na vlastní já. Lpí na domově, touží po klidu a bezpečí, nerady se vzdalují od svých nejbližších na delší dobu. Tito lidé bývají dosti závislí na lidech, které milují. Jen těžko se smiřují se zklamáním a křivdou. Ryby jsou velmi nerozhodná stvoření.

Dlouho jsem se trápila, než jsem zjistila, že hlavní příčina mých potíží je dána znamením, ve kterém jsem se narodila. Od té doby se snažím, i když jsem rybka, držet se nad vodou. Často se potopím, občas si loknu hořké vody, někdy se ponořím až na dno, ale vždycky pak najdu něco, nebo potkám někoho, kdo mi pomůže. 


    V těchto chvílích usilovně hledám. Hledám cestu, hledám, jaký je můj úkol tady na této zemi. Hledám soulad a  harmonii své duše. Jsem na začátku.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________