Bhagavan

 

Kalki - Bhagavan
Již jako malé dítě Kalki podvědomě cítil, že s lidstvem není něco v pořádku. Viděl, že si k válce lidé našli důvod vždy, ale co se dělo a děje v dnešní době, již připomíná šílenství. Poznal, že všechny problémy světa mají pouze jednu příčinu – pocit oddělenosti od života a Universa. Někde hluboko ve svém nitru Kalki cítil, že přišel na zem proto, aby pomohl lidstvu ke skutečnému štěstí. Tím by všechny problémy na naší planetě byly vyřešeny. Došel také k smutnému závěru, že i když se člověk doopravdy snažil po tisíciletí dosáhnout transformace, nikdy se mu to nepodařilo. Jako by se to pokaždé někde zadrhlo. Kalki byl zcela přesvědčen o tom, že jednoho dne lidstvu pomůže k tomuto vytouženému cíli, k životu v niterní svobodě a radosti.
Jeho rodiče, maminka Vedaibai a tatínek Varadharajalu, přivedli svého prvorozeného syna na svět dne 7. března 1949 ve městě Nathan, který leží v Distriktu North Arcot v Tamil Nadu, v jižní Indii. Později se jim ještě narodili dva synové a jedna dcera.
Kalki byl velmi neobvyklé dítě. Byl ponořen do sebe a neustále přemýšlel o tom, jak lidstvu svobodu bez hranic předat.
Po vyjití školy pracoval na různých místech a v roce 1976 se oženil s Padmavati Devi (Ammou). Mají spolu jednoho syna, Krishnu.
V osmdesátých létech založili Amma, Kalki a jeho přítel z mládí Shankarji duchovní školu, kterou nazvali Jeevashram. A tady se v červenci roku 1989 začaly projevovat božské úkazy. Najednou se žáci dostávali do stavu kosmického vědomí. Mnozí z nich se stali opravdovými proroky a mystiky. V životě školy byly velké zázraky každodenní skutečností.
Tyto úspěchy dodaly Kalkimu a Ammě odvahu a posléze se pustili do svého skutečného projektu - předat lidstvu naprosté Osvícení. Od nesmělého začátku v roce 1991 se Kalkiho “Golden Age nadace” rozrostla a je s přibližným počtem 15-30 milionů členů jedno z nejrychleji rostoucích, duchovních hnutí na celém světě. Každý rok se ke Kalkimu láskyplnému projektu přidávají nové a nové země a každý den noví a noví lidé.

------------------------------------------------------------------------------------

_______________________________________________________________________________________________________________< p>

www.deeksha.cz

www.diksa.org/zpravy.htm#z17 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________ ___

__________________________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________________