CO JE REIKI :REI = vesmírná, všepronikající, životodárná

KI = energie

Reiki je název pro životodárnou energii, ktrá je všude kolem nás. Dýcháme ji, proniká naší pokožkou, vyživuje vše živé. Zvířátka i kytičky. Člověk, který praktikuje Reiki, je vodičem (ne léčitelem !). Skrze něj proudí tato energie do léčeného místa jiného člověka, zvířátka, nebo květiny. Může předávat (doplňovat) energii také sám sobě. Reiki se nelze předávkovat. Pokud je organizmus v harmonii, Reiki jednoduše nepřijímá.

Léčení za pomoci reiki se provádí vleže na masérském lehátku tak, že terapeut pokládá ruce přes oblečení na vaše tělo nebo těsně nad tělo a z jeho rukou proudí do vašeho těla léčivá energie. Metoda je určena pro lidi, kteří se cítí nemocní, unavení, vyčerpaní nebo v psychické nepohodě. Je vhodná i pro zdravé lidi k načerpání nových sil, k relaxaci nebo k vyzkoušení si působení reiki.

Je možné ji využít jako samostatnou léčitelskou techniku i jako podpůrnou metodu při léčení jakékoliv nemoci, na rozdíl od léků nemá vedlejší účinky, vhodně doplní klasickou léčbu (sníží vedlejší účinky léků a urychlí vyléčení), podpoří léčení bylinkami i homeopatiky. Je vhodná i pro prevenci nemocí.

Při pravidelných návštěvách pomáhá velmi účinně a někdy i jedna terapie může zmírnit potíže nebo bolesti. Terapeut není léčitel a nepřebírá za léčbu zodpovědnost, o návštěvě lékaře si rozhoduje léčený člověk sám. Jestli dosud nemáte s reiki zkušenost nebo potřebujete léčit či doplnit životní energií, vyzkoušejte. Většinou je terapie velmi příjemná a uvolňující.

 

harmonieduse.cz/co-je-reiki/

harmonieduse.cz/typy-reiki/

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

www.olegabrielsen.com/reiki/