Páter František Ferda

 

Tento jasnovidný kněz z ČSSR je středem zájmu vědců již několik let. V Moskvě jej prověřovala celá skupina vědců, před nimiž uskutečnil podivuhodné pokusy.

" Stanovil jsem tisíce diagnos na dálku " říká Ferda " a nevěřím, že jsem se spletl, byť v jednom případě. Jsem římskokatolický kněz. Narodil jsem se 31. 3. 1915 a můj životopis je jednoduchý. Navštěvoval jsem normální školy, pak jsem se rozhodl pro universitní fakultu. Zapsal jsem se na teologii, protože jsem se cítil být povolán knězem.
První odvětví medicíny, v němž jsem zjistil, že mám dílčí schopností, byla iridoskopie, metoda, která se snaží zjistit pomocí zkoušek sídlo a druh narušení organizmu, nacházejících se v rozličných částech lidského těla. Vypracoval jsem svou osobní metodu, jejíž pomocí se mi podařilo dosáhnout nejlepších výsledků. Kromě jiného jsem studoval bylinkářství, shromažďoval jsem recepty ze starých knih a rozvíjel je podle hledisek vlastních.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Páter František Ferda ze Sušice, fenomenální český diagnostik a léčitel, je autorem bezbílkovinné diety, kterou sám nazval Totální protirakovinová kůra. Ta má schopnost přirozenou cestou likvidovat v těle všechny buňky, které nejsou zcela zdravé, tedy především buňky rakovinové. Zbavuje tak tělo velkých nádorů, menších ložisek (metastáz) i jednotlivých buněk kdekoli v těle. Tato kůra může být použita, též zkrácená, i jako preventivní kůra proti rakovině, jako regenerační kůra, jako odtučňovací dieta, jako jarní zdravotní kůra, jako kůra pro čištění krve a kůra při potížích kloubů. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Všeobecné rady :


Máslo používat jen málo, sádlo - máme-li možnost ze soukromých zdrojů

Vejce omezit bílky, mají stejnou vlastnost jako banány a brambory. Ucpávají cévy a žíly. Nejvíce blokují cukry, takže při cukrovce používat jen žloutky.

Ocet nahradit citrony, není konzervován lihem a rychle se kazí a zkracuje se jeho garanční doba. Způsobuje pak záněty močových cest.

VŠEOBECNÉ POKYNY:

Všechny čaje a koupele je nejlépe připravovat z čerstvě natrhaných bylin.

Byliny sušíme hlavně pro období, kde se v přírodě nevyskytují.

Vše používat co nejkvalitnější.

Přesličku sbírat jen polní.

Dubovou kůru brát jen ze stromů maximálně 10 let starých (průměr kmenu asi 10 cm). Uříznout větev ne silnější než mužský palec a z té pak oloupat kůru. Hrstka = 3 velké zarovnané lžíce.

Čaje a koupele nepřipravovat v hliníkovém nádobí. Ideální je konvice Simex nebo nepoškozený smalt. Koupele se vaří 8-10 minut, čaje se vaří 7-8 min., ihned se slejí. Pak mohou stát až do užití. Nenechat louhovat po vaření. Spařování, se týká voňavých bylinek: pelyněk, heřmánek, máta a pod. Bylinky přelít horkou vodou, nechat stát 6-10 min. pak slít.

Gázu na obklady nikdy neprat v prášku, jen propláchnout vodou nebo prát v mýdle.

ČAJE:

citron - syrový i vařený táhne močovinu, sníme-li hovězí maso, sníst citron

dubová kůra - za 6 dní dokonale pročistí tělo od všech škodlivin

jeřabiny, vřes - na cukrovku a sklerózu

kmín - vylučuje solanin z brambor a pudinků

máta - trávení

mateřídouška - skleróza, spánek, celkově uklidňuje. Možno pít po celý rok bez vedlejších účinků

pelyněk - po šunce, ta se dělá z masa od kosti a někdy v ní bývají červíčci, co se opouzdří ve dvanácterníku (boubele) - pít nalačno. Šunku moc nejíst, je nesprávně uzená, doporučuje se spíš domácí uzené, doma se udí pomalu a ne v plynu

řebříček - pít, jedí-li se kupovaná vejce (slepice se nevyženou ven), nepoužívat řebříček růžový

přeslička - vylučuje hliník

třezalka - biologický nárazník při předávkování bylin

žitkovka - používat na kávu - čistí krev

čaj na bolení v krku - 1 lžíce dubové kůry, 1/2 citronu i s kůrou, petržel kořen nebo nať do 1/2 l vody, vařit 8 min. pít 6 dní

čaj na kašel - 1 lžíce žebříčku, 7 hřebíčků, lžíce podbělu, lžíce kmínu, lžíce dubové kůry, lžička citronu a lžíce lesního medu. Do 1/2 l vody, 8 min, vařit, hned slít. Pít 7-14 dní denně.

KOUPELE

celková koupel - v odvaru hrst dubové kůry, 20 dkg cibule, hrst přesličky, 5 stroužků česneku, 3 lžíce fenyklu, hrst bezinkových větviček do 4 l vody, vařit 10 min. Nalít do vany, dotočit vodou, koupat se 20 min.

koupel nohou - hrst dubové kůry a přesličky 10 dkg cibule, 3 lžíce pelyňku do 4 l vody. Vařit 10 min. Nalít do kýble a 20 min. koupat. Možno přidat 2 lžíce soli.

OBKLADY

SYROVÁ CIBULE - 20 dkg. pokrájet, zabalit do gázy a přiložit na 2 hod. Možno přiložit obklady na noc, počítá se jako 2 hod.

TEPLÁ CIBULE - 20 dkg pokrájet, dusit se dvěmi lžícemi vody asi 4 minuty, zabalit do gázy a příjemně teplé přiložit na 2 hod. Možno přidat 2 lžíce anýzu a 2 lžíce fenyklu - dusit spolu

KOSTKA TVAROHU - 20 dkg cibule, 3 lžíce křenu smíchat, přiložit na 2 hod. Možno použít na delší místo na 2 hod.

KOSTKA TVAROHU A 5 STROUŽKŮ ČESNEKU rozdělit na 2 místa na hod. Možno půl kostky tvarohu a 3 stroužky česneku na 2 hod. na 1 místo

KŘENOVÁ PLACKA - 20 dkg syrových brambor nastrouhat, vymačkat a do drtě přidat 4 lžíce nastrouhaného křenu, smíchat a přiložit na 20-40 minut. Možno posunout na 1 další místo. Opakovat se smí až kůže zbledne, tj. asi 3 den

KOLEM KRKU přes ramena zkřížit na prsa namočené obklady do odvaru hrstka dubové kůry, 4 stroužky česneku, hrstka přesličky do 3 l vody, 10 min. vařit a do teplého namáčet 6x po 10 min. v jedné sérii za sebou stále přikládat. Možno použít i kolem hlavy.