Dieta 4. část

 

Bezbílkovinná dieta 4. část: Doplnění mé "TPK", souhrn a rozpis bylinek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vlastní „TPK“ - Totální protirakovinová kůra

-------------------------------------------------------------

 

• ráno nejdříve pomalu a po doušcích vypít 1/2 šálku (1/16 litru) studeného ledvinového čaje - pouze prvé 3 týdny

• o 50÷60 minut později pomalu a po doušcích vypít 1/3 šálku teplého šalvějového čaje

• o 30÷60 minut později malý doušek zeleninové šťávy, zapít studeným neslazeným šalvějovým čajem

• podle pocitu hladu opakovat během dopoledne 10÷15 x malý doušek zeleninové šťávy, zapít studeným neslazeným šalvějovým čajem

• v poledne pomalu a po doušcích vypít 1/2 šálku (1/16 litru) studeného ledvinového čaje - pouze prvé 3 týdny

• během dne postupně vypít celý šálek čaje z kakostu smrdutého

• během dne postupně vypít šálek jitrocelového čaje pro doplnění vápníku

• odpoledne malý doušek zeleninové šťávy, zapít studeným neslazeným šalvějovým čajem

• večer před spaním pomalu a po doušcích vypít 1/2 šálku (1/16 litru) studeného ledvinového čaje - pouze prvé 3 týdny

• pokud má pacient trvalý pocit hladu i při 1/2 litru zeleninové šťávy, je dovoleno jíst denně 1 šálek čisté cibulové polévky, která má jen minimální obsah bílkovin

• dovoleno je k tomu užívat občas buď trochu šťávy z citronu, anebo čerstvě vylisovanou šťávu z jablek, ale nikdy obojí současně

Při zácpě si pomáháme pitím lehkých projímadel nebo čípky. Během kůry se nepřijímá tuhá potrava a navíc je žilní oběh tak povzbuzen, že zpracuje vše téměř beze zbytku. Může se tedy snadno přihodit, že pacient nemá stolici po několik dní.
Doplnění mé „TPK“

Vypozoroval jsem, že čaj, obsahující vápník, který doporučuji při rakovině kostí a plic, poskytuje velmi dobré služby také při všech formách rakoviny na různých částech těla. Proto také tento čaj vřele doporučuji všem rakovinou postiženým. (Jitrocel kopinatý nebo širokolistý, islandský mech, Lungekrat popenec, divizna a koprník štětinolistý vše dohromady v horké vodě vyluhovat 10 minut). Zásluhou tohoto čaje netrpí při prováděné kůře nedostatkem vápna nebo draslíku.

Dříve jsem doporučoval provádět kůru pod dohledem ošetřujícího lékaře. Mám však zkušenost, že mnozí lékaři nechtějí o léčbě bylinkami ani slyšet. Hned po případné operaci se nesmí moje léčebná kůra provádět. Je nutné posečkat 2÷5 měsíců, podle toho, jak se pacient cítí. Během této čekací doby by ale pacient měl pít půl až jeden šálek (1/16÷1/8 litru) směsi zeleninových šťáv mimo svou normální stravu. Zeleninovou směs pít pomalu a po doušcích s předepsanými čaji vždy před obědem. K jídlu doporučuji polévku z ovesných vloček, zeleninovou polévku a zeleninu, z masa hlavně kuřecí a telecí, přednost dávat lehkým jídlům. S plnou kůrou bez dalšího jídla se může začít tehdy, až se pacient cítí dobře a dost silný.

Po 42 denní kůře se zeleninovými šťávami a předepsanými čaji začne jíst pacient pomalu, málo osolenou stravu, lehce stravitelnou a každopádně dále ještě 2÷4 týdny má pít po doušcích zeleninové směsi šťáv. Aby se pacient rychle zotavil, měl by 3 x denně užívat nějaké posilující přípravky, např. kvasnicové tablety, které se mohou užívat tak dlouho, až se cítí normálně posílen.

Moje směs zeleninových šťáv pomáhá všestranně nejen při rakovině, ale i roztroušených kloubových zánětech a nadměrném opotřebení hrudních či bederních obratlů. U těchto onemocnění stačí prodělat pouze 3 týdenní šťávovou kůru, ale stejně jako při rakovině i s předepsanými čaji. Rozhodneli se pacient pro 42 denní kůru, v žádném případě to neškodí, a získá se navíc jistota, že bude zbaven i případných rakovinových buněk. Kromě toho doporučuji při všech kloubových potížích spojit každý 3. a 4. den tuto kůru s koupelemi s přídavkem přesličky, sena nebo ovesné slámy, jak ostatně doporučuje na základě vlastních zkušeností i institut Habenschmidtova „Herbskucit“.

Starší lidé snášejí moji kůru lehčeji a půst jim nepřipadá tak těžký, protože již nepotřebují tolik stavebních výživných látek. Snad tisíce lidí již přestály moji kůru a jsou zdraví.

Někteří nemocní jsou také citliví na zemní proudy a záření. Ti pak trpí mnohem více, pokud jejich postel stojí na místech, kde se projevují. Tato místa se dají prokázat virgulí, a je lépe umístit postel pacienta mimo ně. Jsou ovšem lidé, kteří na tyto úkazy nevěří.

Byl jsem tázán, zda by pacienti při mé kůře mohli jíst trochu chleba, nebo med, vejce, zeleninu nebo šťávu z černého rybízu, malin, případně dýně. Dále chtěli vědět, zda smějí současně užívat léky. Při 42 denní kůře se smí jako jediná potrava užívat jen směs zeleninových šťáv a čaje, dovoleno je k tomu užívat občas trochu šťávy z citronu anebo čerstvě vylisovanou šťávu z jablek, ale nikdy obojí současně. Čaje ze šalvěje, máty peprné, třezalky a meduňky se mohou pít v neomezeném množství, avšak bez cukru! Jinou potravu samotný princip této léčby vylučuje! Při nedodržení mých údajů a při současném užívání ještě jiných potravin po dobu kůry se úspěšnost léčby snižuje a je dokonce nebezpečí nezdaru v léčení!

Odhadem kolem 20 tisíc osob rakovinou nemocných a jiných zdánlivě nevyléčitelně nemocných nabylo opět zdraví touto mojí doporučovanou kůrou. Zemřeli jen takoví, kteří mimo kůry dostávali medikamenty a injekce rozrušující krevní buňky. Při těchto medikamentech jsou zničeny nejen rakovinové buňky zvrhle vytvořené a tělu se odcizivší. Tyto buňky žily z balastu, který člověk přijímá s potravou a který je v potravě obsažen z bílkovin. Naproti tomu nemohou rakovinové buňky dále žít jen ze zeleninové šťávy. Rakovinový nádor je samostatný útvar a vytváří samostatné buňky, takže v tomto smyslu vlastně není nemocí. Přirozeně, že pak nádor vnucuje tělu svoje vlastní buňky a současně ty jeho ničí, toto je potom nemoc. Musíme tedy rakovinové buňky rozrušit, a to co nejšetrněji, což lze jen pomocí šťávové kůry. Toto je můj názor a ten je potvrzen tisícerými úspěchy. Co je to vlastně rakovinový nádor popisuji důkladněji ve své brožuře. Tímto malým popisem jsem, doufám, odpověděl i na otázky mnohých lékařů, kteří mi psali a nevěřili, že při provádění doporučované kůry lze vydržet plných 42 dní bez bílkovin.
Souhrn a rozpis bylinek

• šalvěj (1÷2 lžíce), třezalka, máta peprná a meduňka (po špetce): na den

• přeslička (15g), kopřivy (10g), truskavec (8g) a třezalka (6g): směs na 3 týdny

• pravý čaj (2 šálky): na 2 dny

• kakost smrdutý (Čapí nůsek, Ceradium Robertianum): špetka na den

• jitrocel kopinatý nebo širokolistý, islandský mech, Lungekrat popenec, divizna a koprník štětinolistý: výluh na den

• červená řepa (300g), karotka (100g), černá ředkev (30g), 1 brambor, (kousek celeru): zeleninová šťáva na den až dva

• 1 cibule na polévku, šťáva z kysaného zelí: občas k jídlu

• šťáva z jablka nebo z citronu: občas na pití
Bylinky pro 6ti týdenní čisticí a protirakovinovou kůru pátera Ferdy ze Sušice
Ledvinový čaj (směs na 3 týdny):

Přeslička 15 g
Kopřivy 10 g
Truskavec 8 g
Třezalka nať (Herba hyperici) 6 g
Šalvějový čaj (spotřeba na 6 týdnů):

Šalvěj nať (Herba salviae) 80 g
Třezalka nať (Herba hyperici) 15 g
Máta peprná nať (Herba methae pip.) 10 g
Meduňka nať (Herba mellissae) 10 g
Kakostový čaj (spotřeba na 6 týdnů):

Kakost smrdutý nať (Herba geranii robertiani) 10 g
Jitrocelový čaj (spotřeba na 6 týdnů):

Jitrocel list (Folium plantaginis) 5 g
Lišejník islandský (Lichen islandicus) 5 g
Popenec nať (Herba hederae terrestris) 5 g
Divizna květ (Flos verbasci) 15 g
Koprník štětinolistý 10 g- konec -Páter Ferda